20 сімейних команд-учасниць турніру BASKETBALL FAMILY 2018 – це відмінна оцінка нашої роботи!

Сьогодні ранком усі батьки та інші учасники сімейного баскетбольного турніру Баскетбольної академії ГО”БК “Говерла”, що відбувся 9 березня 2018 року в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, відчули кріпатуру. Настільки запеклою була боротьба за нагороди на баскетбольному майданчику!

Урочисте відкриття турніру розпочалося парадом команд – учасників турніру, яких привітав керівник відділу спорту Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради Рудницький Деніс, директор коледжу фізичного виховання Київського національного університету фізичного виховання і спорту України Пасічняк Любомир  як Почесний Президент Баскетбольної академії, та побажали перемог і майбутніх досягнень.

Звертаючись до учасників, директор Баскетбольної академії Дроздова Інна зазначила, що “BASKETBALL FAMILY 2018” є наступним кроком реалізації одного з пріоритетних напрямків Баскетбольної академії – “Розвиток сімейного баскетболу”. Тому  20-ть  заявлених до участі у турнірі  сімейних команд є для творчого колективу  Баскетбольної академії відмінною оцінкою за роботу! І подякувала батькам за такий вияв довіри!

Кожна сімейна команда демонструвала форму з власними емблемами та виголошувала свій девіз! Отже, за найбільш креативні рішення команди очікували нагороди з логотипом турніру.

В номінації “Краща форма” перше місце компетентне жюрі віддало команді “Big Team”(родина Лонюків), друге місце – команді нашого вихованця Солонини Назара “Блискавки”; третє місце – команді родини Абрам’яків “Тигри”.

За кращі девізи були нагороджені команда “К-5” родини Крутих (1 місце в номінації); “Каскадери 2006” – родини вихованця Хомина Рената (2 місце) а також команда “And 1” родини (Недоступів).

Баскетбольна академія вітає переможців конкурсів  та висловлює подяку за креативність та творчий підхід до участі у турнірі!

Основна частина турніру відбувалась у формі змагань 3х3 у трьох вікових категоріях в залежності від віку вихованця. Молодша група сімейних команд вихованців Баскетбольної академії 2007-2010 років народження була представлена 6-ю командами, середня група ( 2004-2006 р.н.) – 9-ю сімейними командами та старша група – (2003-2001 р.н. вихованців) – 5-ю командами-учасницями.

Боротьба за нагороди була запеклою та надзвичайно цікавою!

У молодшій групі в нелегкій боротьбі 1 місце здобула команда “Тигрів” (родина Абрам’яків). 2 місце посіла команда “Каскадери 2006” (родини Хомина Рената), а “бронзу” виборола команда “Орли” (родина вихованця Собковича Вадима).

Напружене протистояння на баскетбольному майданчику спостерігалось і серед команд середньої групи, переможцями якої у фінальних іграх стали команда “Торнадо” родини Маркових (1 місце), команда “Golden State Warriors”  родини вихованця Місюрака Максима (2 місце); команда родини Бурмеїв (3 місце).

Найгострішою боротьбою за кошик стали змагання у старшій групі, переможцями якої стала родина Козаків, які були представлені командою “Козаки”. 2 місце виборола команда “Big Team” великої дружньої родини Лонюків, а “бронзу” здобула родина Тимофійчуків “Володарі кілець” .

Абсолютним переможцем турніру стала команда “Козаки”! Вітаємо! Молодці! Ви найкращі!

Цікавинкою турніру став також конкурс кидків у кошик, в якому за 1 хвилину часу члени сімейної команди мали якомога більше разів влучити у кошик.

Переможцями молодшої вікової групи у цій номінації стали сімейні команди Собковичів “Орли”, Хоминів “Каскадери- 2006”  та  Трушів “Посіпаки”; у середній віковій групі перемогли команди “Кречет” Пилячиків,   “Golden State Warriors”  родини Місюрака Максима та команда “Торнадо” Маркових;  у старшій віковій групі найбільш влучними були команди “Козаки” родини Козаків, “Ведмеді” родини Дроздових-Аврахових та команда And-1 Недоступів.

Переможців нагороджував кубками та медалями з логотипом турніру директор ГО “БК “Говерла” Дроздов Андрій, головний тренер Піскарьов Павло та капітан команди БК “Говерла” Калашніков Андрій.

Сімейні команди, які посіли 4 та нижчі місця (“Добош Team” родини  Добошів,  “Кречет” родини Пилячиків; “Блискавки” родини Солонини Назара; “Комети” – об’єднана команда родин Мухи та Головатих; “Снайпери” родини Горецьких; “Соколи” – об’єднана команда родин Майкутів та Орєхових; команда родини Бондар “Бурундучки”; родини Трушів “Посіпаки”; команда родини Крутих “К-5”; “Ведмеді” родини Дроздових-Аврахових та команда And-1 родини Недоступів) були нагороджені грамотами Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради за активну участь у баскетбольному турнірі «BASKETBALL FAMILY 2018», пропагування здорового способу життя та спорту, виховання професійного баскетболіста, а також їх очикували солодкі призи та сувеніри.

Ми вдячні Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради, його відділенню  “Спорт для всіх!” за  чудові нагороди, які будуть першими у скарбниці баскетбольних сімей наших вихованців!

Від усієї Баскетбольної академії, колективу ГО “БК “Говерла” висловлюємо щиру подяку баскетбольним родинам за участь, за старання, за боротьбу!

Також, дякуємо нашим тренерам Кошовець Анастасії, Бугрі Віктору, Мандзюку Андрію та Піскарьову Павлу,  офіс-менеджеру Добрянській Оксані, талісману БК “Говерли” – улюбленцю усіх вболівальників “Міші” та неперевершеному  конферансьє Меніву Андрію за плідну працю та креативні ідеї!

Окрема подяка вболівальникам, емоції яких просто вибухали у залі та зігрівали, підримували, надихали учасників на перемогу!

Слід зазначити, що за тиждень до початку турніру  сімейні команди  ретельно тренувались спільно з вихованцями  під керівництвом тренерів команд! Тому переконані, що  тренування на баскетбольному майданчику спільно з дітьми  стануть практикою проведення вихідних днів для наших баскетбольних сімей!

Ми постараємось виправдати Вашу довіру і зробити такий турнір традиційним і ще цікавішим!