Баскетбольна академія вітає вихованців-Козерогів (22.12 – 20.01) і дарує астрологічний прогноз…

Баскетбольна академія ГО “БК “Говерла”  вітає  Пилячика Тадея (8 cічня 2005 р.н.)Лесика Степана (9 січня 2002 р.н.), Муху Даниїла (18 січня 2007 р.н.)! Бажаємо нашим  баскетболістам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та спорті, поваги Команди і Тренера,  перемог на баскетбольному майданчику! Вам в подарунок астрологічний баскетбольний прогноз! 

Психологи стверджують, що  з самого раннього дитинства хлопчиків-Козерогів відрізняє акуратність і дисциплінованість.  Іграшки завжди лежали на своїх місцях. І зараз батькам доведеться зіткнутися з затятим протестом, якщо їм раптом захочеться  змінити порядок розташування речей в кімнаті юного баскетболіста.  Хлопчики-козероги зазвичай відчувають себе дорослішими за своїх однолітків, і тому їм комфортніше спілкуватися з більш досвідченими та дорослими.  В більшості випадків вони і  виглядають трохи старше за своїх ровесників, оскільки є  більш розумними й розсудливими. Тому батьки і тренер завжди може покластися на вихованців-козерогів при виконанні будь-якого завдання.

Природня схильність до порядку та дисципліни дозволить баскетболістам-козерогам багато чого досягнути в житті, успішно адаптуватись в іншій команді, спортивному клубі, колективі. Також до плюсів хлопчика Козерога можна віднести подаровані природою  вміння бути як лідером, так і виконавцем, партнером у досягненні спільної мети. Головне козерогам при цьому відчути довіру до них. Але в будь-якому випадку вони не забувають слідувати своїм цілям та прагнути реалізувати свої мрії.

Це тому, що наші козероги є надзвичайно цілеспрямованими особистостями. Відвернути таку дитину від задуманого –  стати професійним баскетболістом – практично неможливо, оскільки вони ставлять перед собою чітку мету і неодмінно досягають її. Батькам, при бажанні перемикнути таких дітей на іншу сферу діяльності, вдасться лише сповільнити здійснення задуму, який для нього важливий, але ні в якому разі не перешкодити виконанню поставленої мети.

Іноді Козерогам-баскетболістам проявити усі свої вміння на баскетбольному майданчику часом заважає невпевненість. Це через  боязнь підвести команду, якщо, наприклад,  не влучать 3-х очковий кидок чи зроблять невдалу передачу.

Баскетболісти-козероги  зазвичай намагаються проводити час тільки з користю,  якщо є можливість навчитися чомусь новому та цікавому. Тому тренування та інші заняття в Баскетбольній академії вони навряд чи проміняють на пусті розваги з однолітками на вулиці чи гральні автомати.

Негативних якостей, які можуть відштовхнути оточуючих від Козерога, також є чимало: впертість. ревнощі, прагнення до лідерства в будь-якій ситуації, підозрілість та недовіра до інших людей – всі ці риси можуть завадити  Козерогам бути комунікабельними та з легкістю налагоджувати відносини з людьми.  Крім того, через свою підозрілість та недовіру юнакам-козерогам складно знаходити спільну мову з протилежною статтю, однак дівчинам, яким пощастило стати подругами Козерога, можна не сумніватися, що в майбутньому їх обранці будуть  найнадійнішими та вірними сім’янинами.

В цілому, люди, народжені під цим знаком, дуже чуйні натури.  Їх любов і прихильність зберігається протягом усього життя.  Всю турботу і ласку, подаровану батьками, вони повернуть з лишком в старості, коли це буде необхідно. Баскетболісти-козероги ніколи не забудуть першого тренера, будуть вдячними на протязі життя тренерам, які довіряли їм на баскетбольному майданчику, вкаладали в них свою любов та віддавали частину свого життя.

Цілеспрямованість, сталість, відповідальність, обережність – це ті якості, які забезпечують здатність нашим вихованцям- баскетболістам долати будь-які труднощі, допоможуть їм стати справжніми професіоналами і, головне, вирости справжніми Чоловіками – мудрими та людяними!

Нехай збуваються усі позитивні прогнози! Нехай щастить нашим юним Козерогам в усьому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *