Двобій молодих “ведмедів” із досвідченим БК Житомир став для них цінним досвідом .

“Усе менше шансів перемогти молодих “ведмедів” залишається у команд-суперників. Краще програвати професійним досвідченим командам, ніж перемогти у 1-й Лізі”, – впевнений головний тренер команди БК ГОВЕРЛА-КФВ Павло Піскарьов. Отже протягом цього непростого сезону, отримуючи максимум ігрового часу, наші хлопці здобудуть бесцінний досвід гри з професійним суперником, прийняття відповідальних рішень на майданчику Вищої ліги, змужніють, здобудуть впевненість, що набагато доросліші команди можна і слід перемагати.

Свідченням цього стала запекла боротьба у 7-му турі Чемпіонату України з баскетболу сесред чоловічих команд Вищої ліги,  яка тривала 19-20 грудня 2020 року на рідному майданчику в манежі Івано-Франківського КФВ  з БК Житомир,. Три перші чверті першого матчу говерляни впевнено перемагали завдяки швидкості та величезному бажанню премогти. Проте на останніх хвилинах 4-ї  чверті не стало досвіду та ініціативи, які мали імениті суперники, що перемогли врешті-решт з невеличкою перевагою 67-73.

Другий двобій був ще запеклішим. Кожна команда була налаштована на перемогу. протягом гри декілька разів змінювався лідер. Проте перемогу здобули гості з Житомира з рахунком 58-73.

До наступної серії ігор у 2021 році наша команда готується в режимі навчально-тренувального збору.