Директор Баскетбольної академії ГО «БК «Говерла» Дроздова Інна Вікторівна

Багаторічний досвід матері баскетболістів та дружини керівника баскетбольного клубу надав мені можливість усвідомити, що наші діти-баскетболісти є талановитими особистостями, здібності яких потрібно розвивати.

Баскетбольна академія – це проект усього творчого та креативного баскетбольного активу ГО «БК «Говерла». Сутність його полягатиме саме у системі підготовки, яка дасть можливість нашим вихованцям крок за кроком наближатись на найвищого рівня професійного баскетболу. Переконана в тому, що серед них – майбутні зірки українського баскетболу та NBA, професійні тренери, судді. Головне, позитивні та сильні духом у житті Чемпіони.

Важливим є те,що що батьки, родичі, друзі наших юних баскетболістів та працівники баскетбольного клубу створили дружню баскетбольну родину, яка є могутньою підтримкою наших вихованців в їх кроках до професійного спорту. У нас є свої традиції. Тому щиро сподіваємось на розуміння та підтримку нашої баскетбольної родини! Все, що ми сьогодні вкладемо в майбутнє своїх дітей,дасть плідні результати, які увійдуть в історію Баскетбольної академії як центру розвитку дитячо-юнацького баскетболу. А за вашої підтримки – в майбутньому – міжнародного рівня. Чекаємо на вас!

І. В. Дроздова