Гармонійному розвитку юнацького організму допоможе йога!

Величезне задоволення отримали вихованці Баскетбольної академії від заняття хатха йогою, яке відбулося у суботу 2 грудня 2017 року у гімнастичному залі івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Теоретична частина заняття була присвячена  знайомству з йогою, роз’ясненню важливості для спортсмена розуміння власного тіла, відчуття потреби юному організму та допомоги  йому у саморозвитку.

Відчуття рівноваги, координація різних частин тіла, вміння правильно дихати та релаксувати, швидко відновлювати втрачені сили після напруженого тренування чи гри – це життєво необхідна практика для баскетболістів, – вважає професійний тренер з йоги Матвієнко Ірина, яка є мамою нашого вихованця Матвієнко Захара.

Найбільше дітям сподобалась практика відтворювання тіла тварин, яка допомогла вихованцям сконцентрувати увагу на відчутті окремих частин тіла, на практиці усвідомити важливість їх координації та розвинути уяву!

Щиро дякуємо Ірині Матвієнко за цікаве, корисне та професійно проведене заняття. Особливу вдячність висловлюємо  від Баскетбольної академії  за креативність та готовність в подальшому проводити такі потрібні юним  баскетболістам заняття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *