GOVERLA SUMMER CAMP 2018: літри поту за результат!

Кiлькiсть учасникiв другого етапу Goverla Summer Camp 2018, що стартував 9 липня  2018 року, засвiдчила, що вихованцi Баскетбольної акалемiї ГО “БК “Говерла” з величезним старанням та бажанням готуються до нового баскетбольного сезону та мiжнародного турнiру в Болгарiї  в серпні цього року, до участі в якому заявлено дві команди юних “говерлян”!

Протягом червня та липня у баскетбольному таборі займатимуться біля 50 юнаків усіх вікових груп. До кожного заняття застосовується інша схема підготовки,  елементи професійного тренування із застосуванням європейської та американської  методики.

 

 

 

Вихованці під керівництвом головного тренера БК “Говерла” Павла Піскарьова, за допомогою тренерів Мандзюка Андрія, Бугри Віктора та капітана основної команди Калашнікова Андрія, напружено працюють над вдосконаленням та корекцією фізичних якостей юнаків, бігом, стрибками, гнучкістю, пластикою, витривалістю. Удосконалюють здобуті юнаками навички роботи з м’ячем.

Пробудження о 6 ранку, дводенні тренування щодня, водні процедури,  велопробіг по вулицям міста та повернення додому, товариські ігри з БАМГ м.Київ та командами Збірної України, річка у вихідні дні – таким насиченим був перший етап підготовки до нового сезону! Ранковi пробудження, напружена праця не злякали,а тiльки загартували  майбутнiх Чемпiонів, що  прагнуть до вдосконалення, покращення фiзичної форми та напрацювання баскетбольних навичок.

І хоча у залі залишатимуться літри поту, усі – і вихованці, і тренера, і батьки –  задоволені результатами. Юнаки стали сильнішими, приткішими, швидкішими, більш організованими, дисциплінованими,  головне, дружнішими, покращився апетит і сон! Юнаки стверджують, що значно покращили координацiю рухiв, зрозумiли, над чим саме їм потрiбно працювати далi.

 Дякуємо директорові Івано-Франківського КФВ за чудову спортивну базу! Тренерському штабу – за креативність, індивідуальний підхід до кожного  та професійну роботу!

Побажаємо нашим “академiкам”  подальших успiхiв у навчаннi та  перемог  у  баскетбольному сезоні 2018-2019!

Як відбувалися тренування можете переглянути у  новому альбомі фотогалереї нашого сайту! Будемо вдячні за коментарі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *