Команда Баскетбольної академії – володарі Кубка Мiста! Чемпіони Всеукраiнського турнiру з баскетболу серед юнакiв 2005-2006 р.н.!

 

Ми Чемпiони! Ми найкращi!Ми володарi Кубку  рiдного Мiста, яке має нами пишатися!

У нелегкій боротьбі команда Баскетбольної академiї впевнено перемогла у Всеукраїнському турнірі з баскетболу серед юнаків 2005-2006 р.н., що проводився у місті з нагоди 356-річчя Івано-Франківська за підтримки  міського голови! 

Учасників турніру чекали чудові призи та футболки з логотипами турніру, які презентував юним баскетболістам Голова міста Івано-Франківська Марцінків Руслан!

Кубок юних Гуліверів

У івано-Франківському коледжі фізичного виховання завершився Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнацьких команд на кубок Івано-Франкеівська.

Опубліковано Спортивне Прикарпаття Вівторок, 8 травня 2018 р.

Після серії напружених двовбоїв з командами  Мiста Чернiвцi, ОДЮСШ м.Львiв та КДЮСШ м.Луцьк та місцевих команд Богородчани-ЗОШ N1 та СК”Калуш-Захiд”, наші вихованці перемогли у фінальному баскетбольному батлі з юнаками Баскетбольної академії молодих гравців м.Києва.

Кращим гравцем команди визнаний Горецький Назар! MVP турнiру – Палiйчук Вiталiй !Молодцi,хлопцi!Баскетбольна академiя ГО “БК “Говерли” пишається вами! 

Вiтаємо Тренера Бугру Вiктора, наших юних Чемпiонiв, за мужнiсть, спортивний характер i волю до перемоги!

Дякуємо Руслану Марцінківу та Івано-Франківській міській раді, начальнику відділу спорту Рудницькому Денису, директорові Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Пасічняку Любомиру Васильовичу за допомогу у проведенні турніру та особисту участь у відкритті та нагородженні переможців!!!!

Дякуємо батькам , дідусям і бабусям, усім нашим вболiвальникам за шалену пiдтримку!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *