Легко стрибати, швидко реагувати, влучно кидати вам допоможе фрізбі!

Професійна підготовка баскетболістів обов’язково передбачає оволодіння прийомами інших ігрових видів спорту. Сьогодні, завдяки допомозі Української Федерації літаючих дисків, наші вихованці знайомилися  із правилами та прийомами фризбі – спорту з літаючим диском.

Літаючий диск – спортивний снаряд, який представляє собою пластиковий диск, який може планувати і зависати в повітрі завдяки обертанню. Незважаючи на простоту снаряда, існує величезна кількість різних кидків, траєкторій польоту, швидкостей руху диска, що робить його вкрай цікавим як для простого хобі, так і для професійного спорту. Існує безліч спортивних дисциплін з літаючим диском. Основними і найбільш відомими з них є: Алтимат, Диск-гольф, Дог-фрізбі та ДДЦ.

Спорт з літаючим диском вже давно широко визнаний у всьому світі. 69 країн є членами Світової Федерації і ще 27 перебувають в процесі отримання цього статусу. У 2015 році спорт був визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом, а в 2016 році – офіційно визнаний на рівні держави в Україні.

Навички керування  літаючим диском дадуть можливість юним баскетболістам навчитися влучності, оперативно сконцентровувати увагу, швидко реагувати на передачі партнера, стрімко пересуватися на площадці та навіть високо стрибати.

Баскетбольна академія ГО “БК “Говерла” вдячна тренерам с фризби – гравцям команди Madcaps Владу Єгорову та Аліні Чупруновій, за цікаве та професійно проведене заняття! Бажаємо їм успіхів у спортивній кар’єрі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *