Професійний life-коуч, коуч здоров’я і розвитку Особистості (Еріксонівський Міжнародний Інститут Коучингу). Лікар.

Коучинговий підхід у вихованні Чемпіона.

          Ваша дитина спортсмен і мріє про досягнення? Це Ваша спільна мрія? Ви не знаєте, чому віддати перевагу: суворості, доброті, власному досвіду, а може – співпраці з дитиною? Як стати партнерами із власним Чемпіоном?
       Чи можливо досягти успіху у спорті, залишаючись гармонійною особистістю: cool (крутим) і успішним учнем у школі, веселим співбесідником і глибоким аналітиком….як все встигати і поєднувати?
          Спільно ми зможемо знайти відповіді на ці запитання.
Важливо! Кожна дитина народжується Генієм і має величезний потенціал, таланти і здібності. Наша мета, як батьків, – розвивати ці таланти, йдучи в ногу і будучи партнером.
Пам’ятаймо, що діти є нашою проекцією, тому родинні цінності є понад усе! Позитивне Батьківство, перш за все, це створення фундаменту для формування і батьківського супроводу цілісної Особистості. Надважливою ця функція є і для тих, хто зрощує майбутніх Чемпіонів! Як максимально сприяти цьому, а можливо щось відкрити нове у собі?      

Коучинг – це завжди про майбутнє! Технологія коучингу бере свої витоки зі спорту, тому, серед іншого, дає можливість індивідуально розвивати сильні сторони, удосконалювати навички, змінювати фокус уваги з проблеми на оптимальні шляхи її вирішення. Це новий ефективний напрямок виховання тарозвитку дітей в родині, команді, школі.
Як професійний life-коуч, я вірю в кожного із Вас, магічну силу Батьківства та цінностей Родини. Впевнена у потенціалі підтримуючого середовища однодумців великої дружної баскетбольної родини «БК «Говерла», яка спільно  з нашим професійним супроводом  здатна розкрити для кожної юної Особистості закладені Природою та Богом потенціали, забезпечити максимальний розвиток індивідуальних здібностей наших Чемпіонівю.

        Бажаєте створити спільно із дитиною її особисту систему досягнення цілей, розвинути навички їх успішного досягнення, завітайте на майстер-класи у коучинговому форматі для батьків вихованців Баскетбольної академії ГО “БК “Говерла”!

(За додатковою інфомацією звертайтесь за контактними номератами телефонів, що є на сайті)