Новорічне свято Баскетбольної академії БК “Говерла”

Традиційні новорічні естафети ГО”БК”Говерла” цього року відбулися 27 грудня 2019 року в залі Івано-Франківського КФВ у форматі справжнього Сімейного баскетбольного свята, активними учасниками якого стали більше 100 вихованців Баскетбольної академії та їх батьків.

Урочистим парадом вишукувались на відкриття Свята вихованці тренера Бугри Віктора, учасники Чемпіонату ВЮБЛ 2005 та 2004ºр.н., зовсім юні вихованці тренерської родини Кошовців Дениса та Анастасії, а також молодого тренера Семків Людмили.

Багаточисельною командою вийшли  їх батьки, які із задоволенням одягнули спортивні форми після робочого дня, з метою не просто підтримати юнаків, а й позмагатися з батьками інших вихованців.

Серед старших досвідчених “говерлян”, які представляють наш Клуб на баскетбольній арені Вищої Ліги під керівництвом головного тренера Павла Піскарьова,  більшість цьогоріч стали  випускниками Баскетбольної академії. Тому хлопці відповідально виконували роль старших братів,  допомагали та підтримували молодших.

Не обійшлося без Санти Клауса та Снігуроньки, роль яких блискуче зіграли прес-секретар клубу Менів Андрій та тренер Кошовець Анастасія.

Прикрасою свята стала група  студенток природничо-математичного ліцею “Блискітки”,  під керівництвом Ірени Адамович.

Переможці індивідуальної комбінованої баскетбольної естафети нагороджені пам’ятними призами.

Три команди юних вихованців змагалися в командних естафетах. Перше місце зайняла команда тренера Кошовець Анастасії!

 

Незабутніми для вихованців стануть командні естафети їх батьків, які сформували цілих 4 команди!  І як би ми не ускладнювали завдання ( і ведення в кросівках 48 розміру з переодяганням та атакою на кільце, і посадка “капусти” та “картоплі” з мішками, і кидки через бар’єри і т.п. ) батьки продемонстрували відмінну спортивну форму та жагу до перемоги! Юнаки захоплено вболівали за свої родини!

     

 

Матч зірок за участю команди вихованців 2004-2005 р.н. ( тренер Бугра Віктор) та тренерсько-адміністративної команди БК “Говерла” ( головний суддя – директор клубу Дроздов Андрій) відбувся за шаленої підтримки батьків та інших вболівальників!

І хоча перемога досвіду дорослої команди була логічним завершенням, юнаки продемонстрували гарну гру. Тільки от повага до тренерів не давала хлопцям можливість захищатися та нападати по-справжньому!

От якби справжні змагання були такими позитивними! І такими добрими судді!

     
     

На завершення свята за доброю традицією усі танцювали! Це був справжній dance battle між юними баскетболістами та батьками! Зрозуміло, що нашим вихованцям у цьому виді змагань немає рівних! Дякуємо групі Блискітки за участь у святі!

 

На завершення – новорічні хороводи, музика, посмішки, подарунки,  фото на пам’ять про новорічні святкові емоції! …

     
     
     
     

Дякуємо нашим партнерам BasketballZONE за святкову атмосферу в залі, фотографу Юлії Мельник  – чудові фотографії!

Дружній команді тренерів та адміністрації – організаторів свята – respect!

Усім баскетбольним родинам, які були з нами, низький уклін за активність та спортивну завзятість!