Новорічне свято для “ведмежат” БК “Говерла”

Пандемія внесла корективи у формат новорічних святкувань, які напередодні Нового року традиційно організовував для своїх вихованців БК “Говерла” і в яких приймала участь уся наша баскетбольна родина. Однак, наші молодші “ведмежата” не залишились без подарунків.

29 грудня 2020 року у манежі Івано-Франківського фахового КФВ відбулася товариська гра між командами юнаків 2008 р.н. і молодшими. У святковому двобою перемогли гарний настрій та жарти.

В перерві наймолодші “ведмежата” змагалися в естафеті, яка стала спражнім конкурсом майстерності  між двома віковими категоріями – юнаками 2010-2013 р.н. (переможець  Малик Максим) та 2011-2012 р.н. (переможець Бабинський Остап).

У конкурсі “Американка” між вихованцями 2008-2009 р.н. переміг Іваськів Йосиф.

І переможці, і учасники отримали солодкі новорічні подарунки!

 Баскетбольна акдемія славиться активними спортивними батьками наших вихованців, які стали учасниками конкурсу кидків і цього свята. Переможецею серед баскетбольних матусь стала Крістіна – мама Гапеєва Артема. Серед татусів – Дмитро, тато братів-близнюків Маликів Максима і Станіслава. Вітаємо! Ви молодці!

ГО “БК “Говерла” щиро вітає усіх з новорічними святами і як завжди дарує не тільки подарунки, але й гарний передсвятковий настрій і родинне тепло сім’ям вихованців.