Новорічні баскетбольні сімейні естафети від БК Говерли

Традиційні баскетбольні Новорічні естафети, які вже 12-й рік поспіль ГО БК “Говерла” проводить для своїх вихованців, цього року набули статусу сімейного спортивного свята.

Перед урочистим відкриттям Новорічних естафет юні баскетболісти продемонстрували своїм батькам а гостям ball-handing, вміння володіти м′ячем, яким вони оволоділи на тренувальних заняттях.

Талісман клубу Міша як завжди був активним учасником дійства та запрошував батьків також спробувати свої сили поруч із дітьми. Не завжди виходило з першого разу, але старалися усі!

Талісман Міша з гордістю демонстрував свою нову шубу  та баскетбольну форму, в якій на баскетбольних майданчиках України команда Вищої Ліги, у складі якої грають старші вихованці клубу, виборюватиме кубок Чемпіону України.

Свято урочисто відкрили почесні гості: депутат Івано-Франківської обласної ради, голова бюджетної комісії Палійчук Микола Васильович, який не просто був гостєм, а й учасником Новорічних естафет як тато одного з вихованців Баскетбольної академії; начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської  міської ради Рудницький Денис Миколайович та директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ Пасічняк  Любомир Васильович, які щиро привітали усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажали успіхів баскетбольним сім′ям. Натомість, за допомогу та підтримку у розвитку дитячо-юнацького баскетболу, від адміністрації  БК “Говерла” та Баскетбольної академії отримали символічні новорічні подарунки – футболки баскетбольних фанів клубу.

Як на спражньому новорічному святі, чарівною несподіванкою стала поява Снігуроньки (тренера Баскетбольної академії Кошовець Анастасії) та Дідуся Морозка (прес аташе клубу Меніва Андрія), які разом з талісманом Мішою (шоуменом Гуменяком Андрієм) стали активними учасниками усіх естфет та конкурсів, співали, танцювали,  по-новорічному запалювали усіх.

Програма спортивного сімейного свята була цікавою та насиченою.

Вихованці 2004-2005  та 2006-2007 р.н. продемонстрували здобуті професійні навички у комбінованих індивідуальних естафетах, за результатами яких четверо найспритніших юнаків у кожній віковій категорії виборювали перемогу у фінальних естафетах. Конкурс 3-х очкових кидків став завершальним етапом баскетбольних естафет для вихованців старшої та середньої вікових секцій Баскетбольної академії.

 Абсолютним переможцем комбінованої індивідуальної естафети серед юнаків 2004-2005 р.н. та конкурсу 3-х очкових кидків став Ружило Захар! Переможцем  естафети серед  юнаків 2004-2005 р.н. – Орєхов Олександр. 2-ге та 3-є місце у конкурсі 3-х кидків посіли снайпери команди Академія БК Говерла 2005 Бурмей Данило та Палійчук Віталій. Молодці! Побажаємо подальших успіхів!

Молодші вихованці 2008-2010 р.н. змагались у командних естафетах, які стали справжнім спортивним випробуванням для малюків, які займаються баскетболом неповний рік. Іх очикували різноманітні цікаві конкурси.

Юнаків підтримували  батьки,  Дідусь Морозко і Снігуронька! Головне, що майбутні баскетболісти відчули силу підтримки Команди та вчилися взаємодіяти один з одним! В результаті, перемогла дружба, оскільки  дві команди набрали однакову кількість очок.

Спражньою родзинкою свята стали естафети серед батьків наших вихованців, які сформували аж три команди. Серед різноманітних випробувань, що випали на долю мамусь, татусів та інших членів баскетбольних родин, які прийняли участь у змаганнях,  особливо запам′ятається конкурс “Я запізнююсь на тренування”. Нелегко було швидко одягнути баскетбольну форму, рюкзак та кросівки 47-49 розмірів, в яких треба було  не тільки пробігти з м′ячем через майданчик, але й влучити у кошик. Батьки відчули себе на місці юних баскетболістів, які летять після школи на тренування, щоб не спізнитися.

Батьки продемонстрували справжній командний дух та взаємопідтримку! За волю до перемоги та мужність від БК “Говерли” та Баскетбольної академії усі команди отримали спільний тяжкий “баскетбольний черний” ящик зі смачними призами, якими дружно смакували  після завершення свята!

Останнім випробуванням для батьків став конкурс штрафних  кидків, який у шаленій конкуренції задяки неймовірній підтримці вихованців та батьків, виграв дідусь Бурмея Данили – пан Мирослав та мати Процишина Анатолія – пані Наталя!

Переможці усіх естафет та конкурсів отримали пам′ятні нагороди та солодкі призи, які також дісталися абсолютно усім учасникам Новорічних естафет та усім, хто був з нами на святі.

На завершення свята усіх очикував ще один сюрприз від талісмана Міши – танцювальний флешмоб, який зарядив усіх неймовірним святковим новорічним настроєм!

От така наша величезна дружня спортивна сімейна баскетбольна родина!

Сподіваємось, що наші Новорічні естафети стали для вихованців та батьків справжнім сімейним спортивним баскетбольним святом, яке нагадало про дитинство, познайомило усіх вихованців та  батьків між собою, навчило працювати в команді, а головне – сприяло зміцненню родин, взаєморозумінню та взаємопідтримці юнаків та батьків!

Дякумо усім, хто приєднався до свята, допомагав з організацією та проведенням, озвучував, фотографував та робив відейзйомку, хто висвітлював наше свято у ЗМІ та соцмережах!

Попереду у нас з вами цікаві спільні проекти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *