Офіс-менеджер ГО «БК «Говерла» Сеньків Оксана Володимирівна

Вже протягом 15 років я є частинкою великої та люблячої сім’ї БК «Говерла». І кожного разу, коли готуємось до ігор, не важливо, грає команда Вищої ліги чи наші дітки, учасники Чемпіонату України ВЮБЛ, емоції переповнюють так само, як і в перший рік існування клубу. Свисток судді про початок гри прискорює ритм серця усіх, хто прийшов на гру. А нас охоплює гордість за своїх вихованців на ігровій площадці, радість від переповнених трибун, відданості фанатів клубу, для яких ми найкращі при любих результатах гри…

Яскраві, позитивні, неперевершені моменти! Коли виплескує адреналін від забитого трьохочкового кидка за 0.3 сек до кінця гри!!!!!Саме в такі моменти розумієш, що робиш все правильно! Що твоя робота корисна і потрібна!

Я люблю свій баскетбольний клуб, свою роботу, яка приносить масу позитивних емоцій, нових знайомств, новий досвід в житті. Це дає нам сили рухатись далі! Ми приймаємо до нашої великої баскетбольної родини дітей та юнаків, для яких баскетбол стане частинкою життя, як і для усіх нас. Приєднуйтесь, станьте частинкою нашої дружньої баскетбольної родини! Отримайте незабутні позитивні емоції.

О.В.Сеньків