Перемогу у традиційному міжнародному турнірі “Різдвяний Івано-Франківськ” присвячуємо рідному місту!

Різдво в Івано-Франківську стало справжнім  баскетбольним святом!

7, 8 та 9 січня 2018 року 5 команд виборювало медалі у традиційному міжнародному баскетбольному турнірі “Різдвяний Івано-Франківськ”, зокрема команда з Республіки Польща  БК “START LUBLIN”,  Збірна команда України U-15, яка була представлена двома командами Збірною -1 та Збірною – 2, команда з м. Чернівці “STARLIFE” та   КФВ – БК “Говерла”.


Турнір проводився ГО «БК «Говерла» спільно з Департаментом молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови Івано-Франківська   Марцінківа Руслана Романовича.

Рівень професіоналізму гравців,   командну гру та прагнення до перемоги оцінювали Голова комісії збірних команд ФБ України Андрій Підковиров та тренер Національної збірної України з баскетболу Євген Мурзін, які були присутні на турнірі, що додало баскетбольним баталіям ще більш важливого статусу.

Гостей турніру очікувало святкове відкриття із солодкими та музичними подарунками. Кожній команді було вручено комплект сувенірної продукції із турнірним плакатом та програмками турніру для кожного гравця і тренера.

Ivano-Frankovsk 2018

Rozpoczęcie Turnieju Świątecznego w Ivano-Frankovsku na Ukrainie7-9 stycznia 2018

Опубліковано Lublin 2001 8 січня 2018 р.

Команди продемонстрували високий професійний рівень, тому турнір був цікавим і корисним для  усіх без виключення учасників.

Тренарам баскетбольних команд прийшлося розв’язувати  чимало складних  задач під час турніру!

У запеклій боротьбі зі Збірною – 1 та за потужної підтримки батьків-вболівальників команда КФВ – БК “Говерла” виборола таку важливу для усіх нас перемогу з рахунком 57:55, яку вихованці Баскетбольної академії присвятили рідному Івано-Франківську. Друге та третє місце посіли Збірна 1 та Збірна 2, а  кубки за 4 та 5 місце  отримали команди  “STARLIFE” ( м. Чернівці) та а  БК “START LUBLIN” (Республіки Польща).

Переможців турніру привітали міський голова Івано-Франківську Марцінків Руслан, начальник Управліня спорту ОДА  Орест Оклієвич, директор Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко, Голова комісії збірних команд ФБ України Андрій Підковиров та господар навчального закладу, директор коледжу фізичного виховання Київського національного університету фізичного виховання і спорту України Любомир Пасічняк.

Капітану команди КФВ – БК “Говерла” Лонюку Андрію міським головою Івано-Франківська Марцінківим Русланом під бурні оплески усіх присутніх вручено   найвищу нагороду у турнірі – Кубок команди – переможця турніру.

MVP Традиційного баскетбольного турніру “Різдвяний Івано-Франківськ”  був визнаний гравець команди КФВ – БК “Говерла” Тимофійчук Арсен. А  його рідний брат, Тимофійчук Максим, отримав нагороду “Кращий гравець команди”.

Вітаємо кращих гравців, усю команду, тренерів, батьків, вболівальників  із заслуженою перемогою в баскетбольному турнірі такого високого рівня!

 

Дружня, спортивна, по справжньому святкова атмосфера, що панувала на турнірі протягом трьох днів сприяла досягненню домовленості між Баскетбольною академією ГО “БК “Говерла” та  представниками БК  “START LUBLIN” (Республіки Польща) щодо підготовки та укладення до Дня міста у травні 2018 року Договору про дружбу та співробітництво. Юних говерлян  в недалекому майбутньому очикуватимуть баскетбольні баталії  як на рідному, так і на міжнародних  майданчиках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *