Початок навчального року для наймолодших говерлян!

У Баскетбольної академії ГО “БК “Говерла” почався новий навчальний рік!

Заявдяки патнерським угодам, баскетбольні секції для наймолодших вихованців 2008-2011 р. під керівництвом досвідченого тренера Кошовець Анастасії розпочали навчально-тренувальну та виховну  діяльність на базі загальноосвітніх закладів м. Івано-Франківська : ЗОШ № 16 (директор Івануляк Микола Миколайович) та школи- гімназії № 3 (директор Скиданчук Дмитро Миколайович).

 

Тренування відбуваються 3 рази на тиждень, наприкінці якого тренер нагороджує перехідною відзнакою того, хто був найбільш старанним та дисциплінованим. За перші тижні навчально-тренувальних занять відзнаку отримали Грицюк Андрій та Верстюк Юрій.

https://www.facebook.com/100022431222442/videos/328232134601158/

У вихідні дні юнаків також очикує різноманітна програма: теоретичні  та практичні заняття з баскетбольної тактики, йоги, психології та англійської мови, зустрічі з відомими спортсменами та тренерами. А ще прогулянки, екскурсії, зустрічі з цікавими людьми.

На першому теоретичному занятті, яке відбулося 29 вересня 2018 року, головний тренер БК “Говерла” Павло Піскарьов ознайомив майбутніх баскетболістів із програмою індивідуальних дій гравців у захисті та нападі.

Нагородою за терпіння та прагнення до знань для юних говерлян стала прогулянка містом та перегляд мультфільмів!

І тренер, і вихованці отримали справжнє задоволення від такого насиченого вихідного дня!

Побажаємо юнакам цікавинок  та успіхів у навчанні, а тренерам творчого натхнення та перемог у новому навчальному році!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *