Почесний Президент Баскетбольної академії ГО «БК «Говерла»
Пасічняк Любомир Васильович

Директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Співпраця нашого навчального закладу з ГО «БК «Говерла» триває вже 15 років, з самого моменту створення баскетбольного клубу. За цей час спортивний зал коледжу став справжньою ареною баскетбольних баталій Першої, Вищої та Суперліги. Матеріально-технічна база спортивного залу сьогодні дозволяє проводити турніри навіть європейського рівня. І в цьому наша спільна заслуга, результат плідної співпраці навчального закладу і баскетбольного клубу.

Окремі вихованці ГО «БК «Говерла» є випускниками Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. І в цьому навчальному році вищу освіту в нашому навчальному закладі здобувають Аврахов Сергій, Дроздов Володимир, Іліка Андрій та Плюснін Олександр, учасники Чемпіонатів Вищої Ліги та ВЮБЛ 2001 року, кандидати в збірну України U 16. Їм створений сприятливий режим як для навчання, так і дворазового тренування.

Я особливо радий, що база нашого навчального закладу використовується вперш за все для розвитку дитячо-юнацького баскетболу. Вважаю, що створення Баскетбольної академії має стати справжнім центром підготовки професійних баскетболістів. Ступенева системна підготовка дітей та юнаків, яку, впевнений, забезпечить Баскетбольна академія, дасть можливість для формування професійних команд Вищої та Суперліги саме нашими вихованцями. І тому готовий всіляко сприяти цій великій та корисній справі.