Посвята у вихованці Баскетбольної академії БК “Говерла” стала святом для новачків!

Урочиста Посвята у вихованці Баскетбольної академії проводиться вже третій раз поспіль з моменту створення громадської організації та вже набула статусу доброї виховної традиції.

Участь у Посвяті приймають юнаки, що займаються у секціях протягом 1-3 місяців та пройшли контрольні випробування після підготовчого курсу навчання.

Вітаємо наших початківців  Алдохіна Андрія, Вербового Віктора, Верстюка Юрія, Волошина Едуарда, Грецького Іллю, Грицюка Андрія, Гриша Максима, Гуменяка Романа,  Іваськів Йосифа, Кордунського Максима, Крутого Всеволода,  Куліша Олександра, Кухнія Назара, Лонюка Миколу, Михайленка Віталія, Михна Данилу,  Мудрого Олександра, Піджаристих Назара та Василя, Процишина Анатолія, Риф’яка Віктора, Романюка Германа, Савотюка Владислава, Собковича Вадима, Становова Івана, Стулу Михайла, Туріва Олега, Ужелу Дмитра, Федоріва Дениса, Янковецького Вадима, які пройшли випробування та довели, що гідні отримати першу баскетбольну форму, а також посвідчення вихованців Баскетбольної академії!

Отже, перша баскетбольна форма, посвідчення вихованця – це не просто подарунок від Баскетбольної академії ГО “БК “Говерла”. Це символ  віри у талант вихованців та бонус, який при наполегливій праці, старанні  юнаків під керівництвом мудрих тренерів Баскетбольної академії перетвориться на профессіоналізм.

 

Саме тому,  урочистий захід традиційно проводився в перерві під час гри основної команди БК “Говерли” у Вищій Лізі. Це невипадково, оскільки юнаки бачать старших вихованців Аврахова Сергія, Дроздова Володимира, Тимофійчуків Арсена та Максима,  Лонюка Андрія, Плюсніна Олександра, які після багаторічного навчання у баскетбольній секції  у 15-16 років приймають участь у Чемпіонаті України Вищої Ліги в складі професійної команди БК “Говерла”.

До вихованців Баскетбольної академії 2004-2005 року народження приєдналися також Дзьоган Атрем, Довгань Андрій, Марків Роман, Куцан Віталій, Ланківський Віталій, Лонюк Марко, Ружило Захар, Телюк Олександр, яким було вручено посвідчення вихованця Баскетбольної акдемії ГО “БК “ГОверла”. Більшість з хлопців  вже в цьому році заявлені у склад команди Акдемія БК Говерла 2004, що приймає участь у Чемпіонаті України ВЮБЛ.

Хвилюючим моментом для усіх присутніх стало урочисте оголошення обіцянки юними баскетболістами, яку від імені усіх початківців переконливо зачитав Кордунський Максим:

Завжди вірити в себе та Команду; Боротися за перемогу на баскетбольному майданчику до останньої секунди гри; Поважати та підтримувати Тренера, гравців своєї команди; Бути старанними, уважними, мужніми та наполегливими у навчанні; Ніколи не забувати Першого тренера, в якій би команді професіоналів якої б країни не грав; Як би не було кепсько в житті, завжди залишатись Людиною, прагнути до мети та вірити в перемогу. Обіцяємо! 

Привітаємо наших новоприйнятих вихованців  та побажаємо їм віри в себе, Тренера та Команду, успіхів у навчанні, наполегливо досягати поставленої мети, майбутніх перемог на баскетбольному майданчику!

 Загалом, у Баскетбольній акдемії працюють 4 вікові секції: 2001-2003 рік народження (тренерський склад: Павло Піскарьов, Козак Степан); 2004-2005 рік народження (тренерський склад: Бугра Віктор, Павло Піскарьов); 2006-2007 роки народження (тренер Бугра Віктор); 2008-2010 роки народження (тренер Кошовець Анастасія). Наступного року Баскетбольну академію очикує перший випуск вихованців, які вже у цьому сезоні грають в основному складі основної команди та є учасниками Студентської Ліги України.

Юнаки 2004-2006 року народження  є учасниками Чемпіонату України ВЮБЛ 2018-2019 у складі команд Академія БК Говерла 2004 та  Академія БК Говерла 2005, а також  міжнародних та всеукраїнських турнірів.

Побажаємо нашим  юним вихованцям тільки  Перемог, великих та маленьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *