Професійна йога є важливою складовою процесу професійного навчання баскетболістів!

Професійна йога- це можливість прийти до збалансованості та рівноваги. Для професійних спортсменів це особливо важливо, оскільки кожне змагання, кожна баскетбольна гра є стресом для організму. А дисбаланс та порушення рівноваги породжує невпевненість спортсменів у власних результатах,  призводить до зниження активності та погіршення загальних результатів підготовки. Саме тому, як вважає професійний тренер з йоги Матвієнко Ірина, система занять з йоги є вірним шляхом  до досягнення гармонії зі світом і набуття спортсменами внутрішньої сили.

Сьогодні Матвієнко Ірина  працює над розробкою системи ефективного та продуктивного навчання  з йоги саме для баскетболістів різних вікових секцій і продовжує серію практичних занять для вихованців Баскетбольної академії, які є учасниками Чемпіонату України ВЮБЛ.

Ми вдячні нашому  тренеру з йоги Ірині Матвієнко, яка є мамою нашого вихованця Матвієнко Захара, за продуктивну співпрацю з Баскетбольною академією, цікаві професійні заняття та бажаємо подальших творчих успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *