Рівень взаємодії та згуртованості команди – важливі чинники майбутніх перемог!

До такого спільного висновку дійшли юні вихованці Баскетбольної академії під час заняття з практичним психологом Тетяною Гаргат!

Кожен гравець команди займає своє місце в команді  і має значення для досягнення загальної мети – перемоги в грі. Так само, як кожна деталь потрібна автомобілю для того, щоб він швидко та безпечно рухався.

Увага на занятті приділялася також розвитку комунікативних навичок, які так необхідні для продуктивного обміну інформацією між гравцями команди, гравцями та тренером.

Хлопці продемонстрували, що команда є згуртованою та здатною до плідної взаємодії.

Кожен з наших вихованців є креативною  особистістю, здатною до самовдосконалення. За висновком Тетяни Гаргат, такі якості допоможуть хлопцям пройти усі етапи  навчання такому цікавому та інтелектуальному  виду спорта як баскетбол.

Але попереду кропітка праця з психологом, спрямована на виховання в собі якостей, без яких неможливо досягнути професійних успіхів в баскетболі; на корекцію міжособистісних відносин у спортивному колективі,  створення  комфортного для кожного з гравців соціально-психологічного клімату в команді.

Хлопці зрозуміли, що зосередженість, увага, вміння керувати емоціями під час напруженої стресової ситуації в грі, мобілізувати усі сили, мотивувати себе тільки на перемогу, а також інші вольові якості виникатимуть не самі по собі. Іх потрібно виховувати в собі постійно.

Перший крок зроблено. Дякуємо Тетяні за цікаве та веселе заняття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *