Сімейна йога принесла задоволення вихованцям та батькам! Дякуємо Ірині Матвієнко!

Обрання сімейного баскетболу одним з основних напрямків діяльності спонукає Баскетбольну академію ГО”БК”Говерла” до пошуку нових форм розвитку взаємодії юнаків-баскетболістів із родиною, батьками. Взаєморозуміння, взаємозацікавленість та взаємопідтримка  є ключовими чинниками формування позитивних та продуктивних особистостей наших вихованців, орієнтованих на індивідуальні та командні досягнення. Однією з таких форм є спільні, сімейні  заняття з йоги.

Перше заняття з сімейної йоги відбулося для наймолодших вихованців Баскетбольної академії у 16 школі м.Івано-Франківська під керівництвом нашого креативного тренера з йоги Ірини Матвієнко та за допомогою тренера з баскетболу Кошовець Анастасії.

Сімейні заняття з йоги, за думкою Ірини Матвієнко, допоможуть встановити взаємозв’язок між мамою (батьком) та дитиною на фізіологічному та енергетичному рівнях. Юні спортсмени зміцнять м’язи-стабілізатори організму, що росте. Завдяки таким заняттям формується правильна постава, розвивається координація, гнучкість, зміцнюються зв’язки та сухожилля в роботі з  вагою власного тіла.

Знання філософії власного тіла  корисне людині у будь-якому віці, незалежно від того, чи займається вона професійним спортом. Особливо важливо формувати в собі вміння відчувати своє тіло, прислуховуватись до його потреб та відчуттів, що виникатимуть в процесі власного фізіологічного розвитку,  для баскетболістів.

Баскетбол, як інтелектуальна спортивна гра, потребує зв’язок між розумом і тілом. Саме такий зв’язoк допоможуть розвинути заняття з йоги.

Але основним результатом сімейного заняття з йоги став позитивний настрій та величезне взаємне задоволення усіх учасників такого надзвичайно цікавого навчання!

Батькам дякуємо за участь та довіру до нас! Тренерам – за професійну продуктивну роботу!

Попереду – заняття на свіжому повітрі на відкритому баскетбольному майданчику у парку ім. Т.Г. Шевченка.

Слідкуємо за оголошеннями на сайті та та соцальній групі “Баскетбольна академія ГО “БК “Говерла” у Фейсбуці!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *