Свято останнього кидка у першому спортивному сезоні Баскетбольної академії вийшло яскравим та незабутнім!

Завершився перший навчальний рік у Баскетбольній академії ГО “БК “Говерла”!

Спортивний сезон 2017/2018 для 60-ти наших вихованців вийшов насиченим на події та здобутки!

Окрім участі у Чемпіонатах України ВЮБЛ серед юнаків 2001 та 2004 р.н., наші вихованці здобули

2 місце в Чемпіонаті Івано-Франківської області з баскетболу 2006-2007 р.н.;

3 місце  та відзнаки «Кращий нападник» (Тимофійчуки Арсен та Максим), “Кращий центровий” (Лесик Степан)  у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківської обл.;

1 місце у міжнародному турнірі «Різдвяний Івано-Франківськ» серед юнаків U 15;

2 місце  (Тимофійчуки Арсен та Максим, Гладюк Арсен, Місюрак Максим),  Лонюк Андрій (4 місце) зайняли у Всеукраїнській спартакіаді серед школярів з баскетболу 3на3;

1 місце у Всеукраїнському турнірі з баскетболу «Кубок міста Івано-Франківська 2018»  серед юнаків 2005-2006 р.н.;

1 місце в обласному турнірі з баскетболу серед юнаків 2004-2005 р.н. «Кубок Івано-Франківського коледжу НУФВіС»;

срібні та бронзові нагороди  у Відкритому Чемпіонаті Івано-Франківська з баскетболу 3х3 серед юнаків 2005-2006 р.н.

Разом з батьками, дідусями та бабусями, братами і сестрами сформували 20 сімейних команд 3на3, які прийняли активну участь у номінаціях  баскетбольного турніру«Goverla Basketball Family 2018».

Усі індивідуальні досягнення кожного юнака були відображені у Свідоцтвах, Грамотах та Подяках Баскетбольної академії, які з гордістю вручала  вихованцям Дроздова Інна.

Для гостей Свята вихованці Баскетбольної академії показали справжній майстер-клас з ballhanding для усіх бажаючих навчитися володіння баскетбольним м’ячем.

Майстер-клас вiд Баскетбольної академiї по ballhanding!

Опубліковано Баскетбольна академія ГО БК "Говерла" Субота, 26 травня 2018 р.

На святі були присутні  поважні гості – Директор Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради МАТЕШКО  ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ та Директор коледжу фізичного виховання Київського національного університету фізичного виховання і спорту України ПАСІЧНЯК ЛЮБОМИР ВАСИЛЬОВИЧ, які отримали пам’ятні Подяки від Баскетбольної академії за  допомогу та активну участь у діяльності ГО «БК «Говерла», вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького баскетболу, підтримку юних спортивних талантів та  з нагоди успішного завершення спортивного сезону 2017/2018 року.

Господарі свята подякували  Федерації баскетболу України, Івано-Франківським обласній та міській радам, місцевій владі та партнерам, друзям, батькам, які надавали допомогу протягом першого року становлення громадської структури.

 

За невтомну працю, креативність, спортивні успіхи та досягнення у тренерській роботі з групами вихованців Грамотами Баскетбольної академії були нагороджені тренера  Кошовець Анастасія, Бугра Віктор, Мандзюк Андрій, Костюк Сергій, тренер з фізпідготовки Козак Степан,  які з вдячністю вручав директор ГО “БК “Говерла” Дроздов Андрій.

Особливу вдячність висловив керівник баскетбольного клубу Головному тренеру Піскарьову Павлу, який знаходиться на стажуванні в Литві, за професіоналізм та забезпечення успішного курсу теоретичного/практичного навчання юних баскетболістів протягом 2017/2018 року, в результаті чого стали можливі такі вагомі спортивні досягнення вихованців Баскетбольної академії.

 

Родзинкою Свята став останній кидок у сезоні 2017/2018 року , який виконали найвищий вихованець Баскетбольної академії Гембаля Любомир (210 см) та наймолодший вихованець Грецький Ілля.

На завершення Свята директор Баскетбольної академії запросила батьків, гостей  до партнерства у громадському Проекті “Ми творимо майбутнє наших дітей”.

“Давайте подякуємо усім, завдяки кому БК Говерла прийняв рішення – БАСКЕТБОЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ БУТИ.   ВИ ТВОРИТЕ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ. Саме під таким гаслом Баскетбольна академія ГО “БК “Говерла” запроваджує громадський проект та запрошує до участі в якості успішних партнерів – батьків, усіх успішних людей, які своєю працею створюють розвинуту та європейську Україну.

Скільки ми, дорослі, вкладемо у виховання та розвиток наших дітей, настільки щасливим та успішним буде їх майбутнє. Усвідомлюючи важливість завдання –  виховання людей майбутнього – продуктивних, орієнтованих на успіх та позитив, фізично та морально здорових,  Баскетбольна академія  вносить свій вклад у добру справу.

Ми виховуємо  наше майбутнє через любов до баскетболу!

Саме баскетбол вчить дітей бути мужніми та самостійними, успішно долати труднощі, вирішувати проблеми.

Саме баскетбол виховує командний дух, вчить дисциплінованості, взаємній підтримці, відповідальності та справжній дружбі,

Саме баскетбол вимагає відмовитись від наркотиків та алкоголю, від шкідливої їжи та обрати для себе і майбутньої сім’ї здоровий спосіб життя та активний відпочинок.

Саме баскетбол об’єднує усю родину, вчить батьків приділяти більше часу дитині, розуміти її потреби, вболівати за успіхи дітей та підтримувати їх на кожній сходинці життя.

ПРИЄДНЮЙТЕСЬ ДО НАС! Ми пропонуємо Вам партнерство у важливому, цікавому та сповненому позитиву громадському проекті!” – зазначила Інна Дроздова.

Незабутнім завершенням Свята став флешмоб від усіх вихованців Баскетбольної академії!

Капітан команди БК “Говерла” Калашніков Андрій та гравці  Кошовець Денис та Шостуха Олександр – срібні призери Чемпіонату України Вищої Ліги, вручили кожному вихованцю повітряні кульки з логотипом Баскетбольної академії.

Юнаки проголосили слоган “Ви творите наше майбутнє!” як  звернення до батьків, гостей, усіх присутніх. Повітряні кульки полетіли у небо! Як символи мрій, спортивних успіхів та  професійних досягнень  кожного юного баскетболіста,  символи  наших майбутніх перемог!

Дорогi нашi джордани,нашi Чемпiони!Дякуємо вам за невтомну працю протягом цiлого року,за лiтри пролитого поту пiд час тренувань,мужнiсть та прагнення до перемоги на баскетбольних майданчиках України,за пожертву вiльного часу,який ви повнiстю присвятили Командi,за довiру до нас i Тренера!Ви за рiк подорослiшали,змужнiли,стали дружнiшими!Саме ви навчили любити баскетбол своїх батькiв!Ви у нас найкращi! Ми пишаємось кожною вашою Перемогою-великою i незначною,командною та кожного з вас!Ви наповняєте скарбницю наших звершень!

Опубліковано Баскетбольна академія ГО БК "Говерла" Субота, 26 травня 2018 р.

Усім дякуємо, хто був присутній на нашому святі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *