Традиційні новорічні естафети БК”Говерли” стали сімейним баскетбольним святом

Новорічні естафети, які традиційно щорічно проводить громадська організація  БК”Говерла” напередодні Нового Року відбулися 27 грудня 2017 року як справжнє басктбольне новорічне сімейне свято!

Із новорічними привітаннями та  теплими побажаннями до юних баскетболістів, тренерів, батьків, команди БК “Говерла”, до усіх учасників Новорічних естафет звернулися директор ГО “БК “Говерла” Дроздов А.В., директор Баскетбольної академії Дроздова І.В., начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради Рудницький Денис, головний тренер БК “Говерли” Піскарьов  Павло, представниця батьків Бурмей Мирослава.

Програма Традиційних новорічних естафет була насиченою: комбіновані баскетбольні естафети для молодшої, середньої та старшої вікових секцій Баскетбольної академії, конкурси штрафних та трьохочкових кидків, вікторина від діда Мороза. На всіх учасників чекали новорічні солодкі подарунки.

Участь в естафетах прийняло 37 юних баскетболістів. Вихованці Баскетбольної академії демонстрували навички та професійні уміння, які здобули під час навчання та тренувального процесу. Така кількість учасників дозволила провести в цьому році не просто спортивні старти, які проводять в ЗОШ та ДЮСШ, а професійні баскетбольні конкурси.

За результатами комбінованої естафети серед вихованці молодшої вікової групи здобули:

ІІІ місце з результатом 51 сек. – ВАСИЛИК ПАВЛО

– ІІ місце з результатом 50 сек. – ЛОНЮК МАРКО

-І місце з результатом 48 сек. – ДОБОШ ТАРАС

Переможцями комбінованої естафети серед вихованців молодшої вікової групи стали:

ІІІ місце з результатом 42 сек. – ПАЛІЙЧУК ВІТАЛІЙ

ІІ місце з результатом 39 сек. – ЛЕВИЦЬКИЙ АНДРІЙ

І місце з результатом 38 сек. – ДОБОШ ЮРІЙ

Переможцями комбінованої естафети серед вихованців старшої вікової групи стали:

ІІІ місце з результатом 41 сек. – ПЛЮСНІН ОЛЕКСАНДР

ІІ місце з результатом 38 сек. – ЛОНЮК АНДРІЙ

І місце з результатом 48 сек. – ГАСИМОВ ЕМІЛЬ

1 місце зайняв КРИВУН ЮРІЙ, за результатами 2 етапу 2 місце ДОБОШ ЮРІЙ та 3 ОРЄХОВ ОЛЕКСАНДР.

Конкурс 3-вих кидків серед старшої групи, участь приймали 7 учасників, де ІІІ місце – ПАЛІЙЧУК ВІТАЛІЙ, ІІ – ТИМОФІЙЧУК МАКСИМ, І місце – АВРАХОВ СЕРГІЙ.

В конкурсі штрафних кидків приймали наші молодші вихованці. На 1 епаті 1 місце зайняв КРИВУН ЮРІЙ, за результатами 2 відбіркового етапу 2 місце виборов ДОБОШ ЮРІЙ та 3 місце здобув ОРЄХОВ ОЛЕКСАНДР.

Конкурс 3-вих кидків серед старшої групи ІІІ місце зайняв ПАЛІЙЧУК ВІТАЛІЙ, ІІ місце– ТИМОФІЙЧУК МАКСИМ, І місце – АВРАХОВ СЕРГІЙ.

Переможці отримали пам’ятні кубки та спортивні призи. Вітаємо наших Чемпіонів!

Родзинкою свята стала активна участь батьків. Три збірні команди: батьків, адміністрації та вихованців у запеклій боротьбі виборювали перемогу! І це не дивно! Проведення спільних баскетбольних турнірів дітей з батьками теж стало традицією!

В конкурсі штрафних кидків серед батьків (12 учасників) І місце серед батьків зайняв ОРЄХОВ ВАЛЕНТИН – 3 влучні попадання за 30 сек., серед мам І місце зайняла БУРМЕЙ МИРОСЛАВА . Для усіх зворушливими стали моменти, коли діти представляли своїх батьків, як учасників конкурсу, і найбільше усіх на світі переживали, щоб мами і тата влучили у кошик!

Новорічне баскетбольне родинне свято ГО БК “Говерли” вдалося! На завершення усі учасники, не дивлячись на вік та статус прийняли участь у танцювальному Флешмобі!

Дякуємо усім, хто прийняв участь у святі! З Новим Роком!

Нашим вихованцям бажаємо у 2018 році тільки Перемог і жодних травм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *