Турнір з баскетболу у серці гуцульщини стане традиційним

 

Турнір з баскетболу у серці гуцульщини -в селі Чорна Тиса Рахівського р-ну Закарпатської області, став передноворічним святом для вихованців Баскетбольної академії та гостей – юнаків з міст Києва, Одеси, Вінниці, Ужгорода, Львова, Чернівців.

У затишному спортивно-відпочинковому комплексі Василя Клемпотюка спільними зусиллями співорганізаторів: ГО “БК “Говерла” та ГО “BasketbollZONE” (Марусяків Валентина та Влада) юнацькі команди 2004-2005, 2006-2007, 2008-2010 р.н.  з різних міст України з 22 по 27 грудня 2020 року змагалися за медалі і кубки.  За результатами змагань переможцями у віковій категорії 2004-2005 р.н. стала команда одеситів, 2 місце зайняла команда з м.Ужгорода. Говерляни здобули бронзу. На 4 місці – команда з м.Вінниця. Серед 2007 року наші вихованці перемогли києвлян та львівян і здобули срібні медалі, поступившись команді з Чернівців.

Але головним здобутком турніру стала дружня та святкова передноворічна атмосфера, яку подарували господарі. З привітаннями, трембітами, колядками і гуцульськими танцями та місцева молодь вітала юних спортсменів.

Прощальним подарунком для гостей випав сніг, якого усі з нетерпінням чекали в Карпатах.

Щиро дякуємо господарям за радушний прийом, прекрасні умови для проживання, тренування, змагання та відпочинку, за домашню кухню! Партнерам – Марусякам Валентину та Владу – за чудову організацію та технічне оснащення турніру. Суддівській бригаді – Недоступу Роману та Федоріву Сергію – професійну роботу. Батькам, які супровожували, – за підтримку! Тренерам – за віддану працю і любов до дітей!

За спільним колективним рішенням учасників, такий турнір має стати традиційним!

Фото в галереї на цьому сайті дадуть можливість пригадати весело проведений час.