В Баскетбольній академії пройшло заняття по психології щодо формування адекватної самооцінки гравця команди

Вміння адекватно оцінити себе і знайти своє місце в команді є важливим фактором формування особистості професійного баскетболіста.

В результаті комплексного тестування  вихованців Баскетбольної академії наш психолог Тетяна Гаргат провела діагностику на визначення рівня їх самооцінки.

Особистісний опитувальник Айзенка дозволяє визначити фактори екстра- , інтроверсії та нейротизму. Поняття  екстра- та інтроверсії представляють собою власну психічну сферу, при чому для екстраверта визначальний вплив має світ відчуттів, а для інтроверта – світ уяв, так що один керується більше зовні, і інший – більше зсередини.  Фактор нейротизму свідчить про емоційно-психологічну стійкість або нестійкість, стабільності – нестабільності і розглядається у зв’язку з уродженою лабільністю вегетативної нервової системи.

Тест Лірі (діагностика особистісних взаємовідносин)  застосовується для вивчення стилю і структури міжособистісних відносин та їх особливостей, а також формування уявлень опитуваного про самого себе, відношення до самого себе. Методика також дозволяє виявити зони конфліктності особи.

 

По завершенню тестування  психолог провела  тренінгові заняття з нашими вихованцями, які допомогли усвідомити майбутнім баскетболістам особливості їх власної психічної сфери та шляхи можливої корекції для більш успішної самореалізації в командній грі та професійному баскетболі в цілому.

Дякуємо професійному психологу Тетяні Гаргат за цікаве та корисне заняття! Чекаємо  на нові зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *