Вітаємо наших вихованців-Овнів, що народилися з 21 березня по 20 квітня! Гороскоп у подарунок!

Баскетбольна академія щиро вітає вихованців, що народилися під знаком Овна, з 21 березня по 20 квітня: Плюсніна Олександра, Тиліщака Володимира, Гладюка Арсена, Палійчука Віталія та Бурмея Данилу!

Здоров’я вам, хлопці, мужності та сили на тренуваннях, розуму в грі! Зберігайте віру в себе, в успіх, в Добро, яке завжди перемагає Зло! Ви у нас найкращі!

В подарунок по традиції гороскоп від Баскетбольної академії!

«Як це так, його не помічають? Хто тут головний? Це ж Овен!

Варто батькам на секунду відволіктися, як маленький Овен з червоним від натуги лицем у всю силу своїх легенів вимагатиме уваги. Головний, звичайно ж, він, Овен. Він дасть вам це зрозуміти з самого свого народження. З першого тренування. Він не дозволить вам годувати його тим, що йому не подобається. І відмовиться від тренувань з баскетболу, якщо не буде сприймати Тренера.

 І дарма, що юнаки можуть здаватися спокійними та виваженими. Вони матимуть просто залізну рішучість. А от як будуть її проявляти – бурхливо чи мовчки – залежить від типу темпераменту. Якщо Овен обрав мету – грати в NBA, то незважаючи на думку батьків, родичів, друзів, він буде вперто йти до здійснення мрії. Через усе. Іноді навіть через здоровий глузд.

Зазвичай малюки-Овни починають говорити і ходити раніше своїх однолітків. На баскетбольному майданчику юні Овни так само швидше за всіх засвоюють професійні навички. Тренеру немає потреби по декілька раз повторювати таким вихованцям схеми та комбінації. Однак, і переконувати їх важко. Іноді зауваження, різкий тон викликає у юних Овнів зворотну реакцію. Саме тому Тренер, який обиратиме способом виховання підвищений голос, образи, словом агресію, не буде мати авторитету, і  скорше за все, йому прийдеться врешті решт втратити талановитого, але впертого вихованця.

Тому займатися вихованням Овнів слід з перших днів народження, навчання, відповідно і тренування. Інакше батькам прийдеться вислуховувати зауваження від вчителів та сусідів про нестерпну поведінку юнака. Отже, якщо хто-небудь спробує перешкодити йому здійснити задумане, йому прийдеться стикнутися із спалахом люті або мовчазної ненависті, хоча така реакція буде недовгою і незабаром зміниться сяючою посмішкою.

Позитивні емоції та вдячність, прояви ніжності Овни також демонструють зазвичай бурхливо. І ніколи не забувають батьків, першого вчителя та першого тренера.

Юні Овни – не дуже старанні учні та вихованці, і скільки б ви не ставили їм у приклад інших, більш слухняних однолітків, це не справить на них належного враження. Так буває, поки не постраждає самолюбство. Але варто лише його зачепити, як Овен в лічені хвилини стає першим! І це вдається, оскільки природа нагородила його здібностями та талантами.

Юнаки-Овни – душа компанії однолітків, генератори ідей в команді. Але спробуйте посягнути на їх лідерство. Тут почнеться буря. Тому Овнів з самого дитинства слід привчати до дисципліни і терпимості, інакше їм у житті доведеться дуже важко. Пам’ятайте, що в глибині душі Овен дуже вразливий, він страшенно боїться не сподобатися і просто фізично не може бути нелюбимим.

Якщо Тренер не відзначає його успіху, а команда ігнорує його зусилля, Овен у розпачі. Овен щиро вірить у свій успіх та успіх команди. Внаслідок своєї відвертості, Овни намагаються ототожнити фантастичні персонажі з реальними людьми, часто приймають бажане за дійсне.

Але навіть жорстокі уроки долі не здатні переконати Овнів зійти з обраного життєвого шляху.  Вони ще покажуть цьому тупому і бридкому світу все, на що здатні! Відрадити Овнів від нерівної боротьби практично неможливо, вони боротимуться за праву справу до перемоги. Так само,  будуть боротися на баскетбольному майданчику до останнього, не дивлячись на провальний рахунок чи несправедливе суддівство.

Батькам, вчителям та Тренеру юнаків-Овнів слід побажати великого терпіння і любові до свого вихованця. Не можна руйнувати його впевненість в собі. Це для нього як повітря, яким він дихає. Не надавайте надмірного значення його бурхливим емоціям – це один із проявів нетерплячого характеру. Тільки любов, повага та доброта здатні перетворити впертого, іноді жорсткого Овна на привітну, добру, щедру людину, відданого друга, надійного захисника.

Не посягайте на його віру в Перемогу, Команду та Тренера. Руйнування віри призведе до озлоблення. Час все розставить на свої місця.

Отже, навчаючи Овна чомусь, дійте за допомогою логічного переконання і любові. А якщо впливати на нього за допомогою настанов і сили, результат виявиться прямо протилежним бажаному. Частіше повторюйте йому, що вам в ньому подобається, і він буде намагатися не робити того, що вам не подобається.

Баскетболісту-Овну слід постійно займатися фізичною підготовкою, тренуванням, інакше надлишок сил та часу може перетворитися в негативну енергію. Однак, для відновлення витрачених сил Овну потрібно достатньо  часу на відпочинок.

 Овен все життя свято вірить в своїх героїв та кумирів. І вірить у свій успіх. І якщо юнак вихований чуйними і люблячими батьками, вчителями, мудрим Тренером, він доб’ється виконання всіх своїх заповітних бажань усім на радість. І стане гордістю баскетболу Украиїни! Нашої Баскетбольної академії!  Чого ми від усієї душі бажаємо нашим вихованцям Овнам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *